Де б облаштувати дитсадки: інвентаризація приміщень у столиці

Депутати Київради на сьогоднішньому пленарному засіданні прийняли рішення про проведення інвентаризації комунальних приміщень

Мова йде про те, що столиці не вистачає ДНЗ, отже треба знайти додаткові приміщення, де можна розмістити дошкільні навчальні заклади та заклади позашкільної освіти. Наразі будуть передивлятися нежитлові будівлях, які на сьогодні знаходяться в оренді або під іншим правом користування. Безумовно, шукати будуть лише ті випадки, де приміщення використовується не за цільовим призначенням.

Про це стало відомо під час сьогоднішнього засідання Київради.

Вже сьогодні стало відомо, що таких приміщень у столиці майже дві сотні. Також депутати Київради запевнили, що не будуть відбтирати приміщення, не запропонувавши щось натомість. Депутат Київради Вадим Сторожук зокрема наголосив, що таке рішення є одним із дієвих у рамках скорочення величезної черги для діточок, яких кияни планують віддавати до садочків.

А за словами співавтора рішення, депутата Київради Юрія Вахеля, програму по ревіталізації комунальних дитячих садків заплановано розбити на 4 етапи. Інвентарізація приміщень є першим. Рішення підтримали 73 депутатів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також