Будівельний скандал в Києві: мешканці приватного сектора проти забудовника

Будинок зводять на зсувонебезпечній ділянці

У Києві розгорівся черговий будівельний скандал. На цей раз жителі одного з приватних секторів повстали проти забудовника, бо дуже скоро їх вулицю Цимбалів Яр заблокують автомобілі майбутніх сусідів.

Жителі відзначають, що будівництво ведеться на ділянці з високою ймовірністю зсувів. Тому люди спорудили саморобні барикади і ведуть на них цілодобове чергування. За словами киян, їх вузька вулиця не витримає сотень авто нових сусідів.

Як зазначив один з жителів Володимир Осьмачко, взимку в сильну ожеледь з вулиці існує тільки один виїзд. Однак, якщо поруч буде перебувати ще 500 автомобілів, то ніхто не зможе вибратися з дому. При цьому, в приватному секторі немає дитсадка, а школи переповнені.

У свою чергу, сім’я, яка живе поруч з майбутньою будмайданчиком, зміцнює свою територію додатковим парканом. А на одному приватному будинку вже пішла тріщина, частина стіни обсипалася.

Те, що ділянка, на якій планують будівництво, зсувонебезпечна, письмово підтвердили і в профільному управлінні. Однак юрист компанії-забудовника Олеся Поворознюк запевняє, що проводяться спеціальні заходи, які вбережуть будинок від зсуву. Крім трьох будинків компанія планує побудувати дитячий сад і підземний паркінг.

В архітектурно-будівельній інспекції підтвердили, що комплекс будують законно. Як зазначив голова відділу правової роботи Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в місті Києві Михайло Павлишин, проектну документацію розроблено з дотриманням всіх вимог, в тому числі екологічної і пожежної безпеки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також