Буде відкрито рух новою ділянкою Великої Окружної Києва: де та коли?

За два дні, 1 листопада буде відкрито рух новою ділянкою Великою окружної навколо Києва.

Про це повідомив міський голова Києві Віталій Кличко. Рух буде відкрито від проспекту Рокоссовського до вулиці Сім’ї Кульженків. Там вже вклали асфальт, встановили бордюри та облаштували дощову каналізацію. Також встановили сучасне LED-освітлення. Облаштовано пішохідні тротуари та підземні переходи.

Після закінчення Окружної, дорожні робочі перейдуть до активної фази будівництва мосту над залізничною колією та вулицею Богатирською. Там  вже спорудили основну конструкцію мосту над дорогою, розширили проїжджу частину під заїзди та виїзди з мосту. Також влаштовано асфальтобетонне покриття основного проїзду – «Вишгород-Київ». Роботи, які можливі за технологією, триватимуть і в зимовий період.

«Цю ділянку мали зробити ще 16 років тому. Були проєкти. Але реалізацію планів розпочали ми. Після завершення всього обсягу робіт буде створений ще один шлях для об’їзду столиці і ми значно розвантажимо місто від транзитного транспорту, що сьогодні прямує через Київ центральними вулицями», – підкреслив Віталій Кличко.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на столичних дорогах планують обмежити швидкість до 80 км на годину.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Владимир

  Брехня на Вышгород движение в одну полосу а с другой стороны как была яма так и осталась. Виталя хочет реабилитироваться. Не уподобайся порошенку.

  Avatar for Прудникова Александра

  Алекс

  Владимир, що ти несеш? Дорогу справді відкрили але не в частині де Вишгородська, а той відрізок що з Шевченківської площі до гаражів за Леруа Мерлен(виїзд на Полярну).

Залиште коментар

Читайте також