В Ірпені встановили першу вуличну зарядку гаджетів із Wi-Fi

В Ірпені під Києвом встановили перший вуличний термінал для зарядки мобільних пристроїв, який, серед іншого, надає безкоштовний доступ до Wi-Fi. Термінал з’явився на новій автостанції. Встановило його комунальне підприємство “Ірпінькомунікаціясервіс”, відоме під брендом Х-net. Про це повідомив в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов.   

Х-net встановив першу підзарядку для мобільних з безкоштовним швидкісним доступом до Wi-Fi на новому автовокзалі. Тепер, чекаючи автобус, можна посидіти в інтернеті та підзарядити смартфон, – написав Літвинов на своїй сторінці у фейсбуці.

Відсьогодні всі мешканці та гості міста Ірпінь можуть скористатися цілодобою підзарядкою для будь-яких мобільних телефонів, яку встановили фахівці комунального підприємства Ірпінькомунікаціясервіс на самісінькому оновленому автовокзалі в Ірпені. Встановлений “девайс” – це сучасний термінал зарядки мобільних пристроїв, виконаний у вигляді столика, що, насправді, дуже зручно, – інформує, у свою чергу, Х-net.

Технічна новинка дозволяє одночасно підзаряджати ґаджети дротовим і бездротовим методом. Крім того, термінал під’єднаний до комунальної оптоволоконної інтернет-мережі, що перетворює автовокзал в Ірпені на Wі-Fі free зону.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що у Фастові жінка “замінувала” нелегальне казино через програш сина.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також