Показові навчання: як в Ірпені евакуювали школу

Вчора спеціально для гостей з Німеччини рятувальники ГСЧС Київщини та учні однієї з ірпінських шкіл продемонстрували свою підготовку

Як повідомляє прес-служба ГСЧС Київщини, вчора пішли навчання з техніки пожежної безпеки на базі загальноосвітньої школи №3 міста Ірпінь, а спеціальними гостями на заході були німецькі рятувальники з міста Борн.

За планом навчань в одному з приміщень школи відбулося умовне задимлення. Відповідно до інструкцій, директор школи миттєво звернувся на гарячу лінію служби порятунку 101 і повідомив про подію пожежником.

Після цього під керівництвом вчителів було розпочато евакуацію дітей з будівлі школи – дітлахи організовано вийшли з приміщення школи. Діти були організовано виведені в безлопатева місце. Але в умовно димлячі приміщенні все ще перебував директор школи, його треба було врятувати.

Потім до своїх обов’язків приступили пожежні. Провівши розвідку, вони перевірили приміщення на наявність вибухонебезпечних речовин, а потім приступили до порятунку директора школа. За допомогою пожежної драбини через вікно директора вдалося врятувати.

Школярі та вчителі із цікавістю спостерігали за роботою рятувальників. А рятувальники, в свою чергу, ще раз нагадали дітям про правила пожежної безпеки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також