У Рокитнянському районі відкрили новий завод

 

Завод з виробництва добавок з протеїну було відкрито 15 червня на Рокитнянщині (Київська область).

Засновниками ТОВ «Європейський Протеїн Україна» виступають німецька Agrolife GmbH і данська Fermentationexperts AS, яка одночасно є власником патентованої технології виробництва.

За рівнем інноваційних технологій, що тут впроваджені, у світі існує лише 2 подібних заводи. Нове високотехнологічне підприємство створили на базі напівзруйнованого комбікормового заводу, масштабна реконструкція якого почалася два роки тому. Завод з випуску високопротеїнових добавок постачатиме продукцію не лише на внутрішній ринок, але й за кордон: до країн Азії, Близького Сходу та Європи. Його проектна потужність – 6 тис тонн на місяць.

Якість продукції нового підприємства відповідатиме міжнародному стандарту GMP, а незабаром тут буде впроваджену систему «antibiotic free concept» – зміст і відгодівлю тварин без застосування антибіотиків.

На честь відкриття заводу лунали привітання від керівників, гостей, запрошених. Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Іван Турчак вручив підприємству Почесну грамоту Київської обласної державної адміністрації «Краще підприємство 2018 року».

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також