Під Києвом двоє паліїв на скутерах потрапили на відео

У Київській області, на березі річки Ірпінь, між селами Білогородка та Гнатівка, помітили двох підпалювачів. Відповідне відео розмістили у спільноті “Київ оперативний” у соціальній мережі Facebook.

На опублікованих кадрах – двоє молодих людей на скутерах, які обабіч ґрунтової дороги спостерігають за тим, як вогонь розходиться сухим очеретом. За словами правоохоронців, ці молоді люди лише за останню добу вчинили вже три навмисних підпали.

Увага! #Розшук!Прошу допомогти зробити цих виродків відомими і тим самим – опізнати їх!Підпалили камиш на березі річки Ірпінь, між селами Білогородка та Гнатівка. Як тільки почули про поліцію – дружно змилися. Поліцейські, які прибули на виклик сказали, що це вже третій підпал за день саме цієї парочки на скутерах.

Опубліковано Киев Оперативный Субота, 18 квітня 2020 р.

Прошу допомогти зробити цих виродків відомими і тим самим – опізнати їх! Підпалили очерети на березі річки Ірпінь, між селами Білогородка та Гнатівка. Як тільки почули про поліцію – дружно змилися. Поліцейські, які прибули на виклик, сказали, що це вже третій підпал за день саме цієї парочки на скутерах, – зазначає автор відео.

Раніше “Столичний регіон” повідомляв про те, що в Ірпінському регіоні майже 100 підозр на коронавірус не підтвердилися.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також