На Фастівщині потяг збив 21-річного хлопця, який йшов додому

У Фастівському районі Київської області електричка збила 21-річного хлопця. Він повертався після святкування Івана Купала.

На жаль, прибулим лікарям залишалося лише констатувати смерть потерпілого. Все сталося 7 липня близько 5:30. Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області.

Як зазначено в повідомленні, 21-річний хлопець йшов уздовж залізничних колій. На 915 кілометрі лінії Фастів – Сорочий Брод електричка збила хлопця. На жаль, він отримав травми несумісні з життям.

Попередньо, причиною трагедії стало те, що загиблий був у навушниках і не почув, як наближається потяг. Машиніст до останнього сигналив пішоходу, але результату це не дало. Хлопець побачив поїзд занадто пізно. До будинку йому залишалося дійти всього лише 600 метрів.

За фактом трагедії порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту, якщо вони спричинили загибель людини) Кримінального кодексу України. Деталі події з’ясовуються.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про групу телефонних аферистів, яких затримали у Вишневому під Києвом.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також