Фастівчани вийшли під КОДА, щоб відстояти свою позицію (фото/відео)

Біля Київської облдержадміністрації почалась акція мешканців Фастівщини на захист Фастівського району з центром у Фастові.

Напередодні в Міністерстві розвитку громад і територій України оприлюднили проєкт районування, який передбачає створення об’єднаного Фастівського району та ще 5 об’єднаних районів на території Київської області.

Журналіст “Погляду” Олександр Чернишенко повідомив, що учасники акції прагнуть захистити існуючий проєкт районування Київщини, який на одній із минулих нарад у КОДА був поставлений під сумнів, і донести до керівництва Київської області позицію жителів Фастівщини. Вони тримають у руках плакати: “Центр району – Фастів”, “Якщо район – то Фастівський”, “Фастівському району бути!”.

Акція на підтримку Фастівського району біля КОДА

Опубліковано Погляд Фастів – інформаційна агенція Четвер, 11 червня 2020 р.

На акції присутні  громадські активісти, керівники Фастова та району,  депутати міської та районної рад. Вони наголошують, що саме Фастів відповідає критеріям формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня, розроблених Мінрегіоном.

Мітингувальники планують передати керівництву КОДА звернення представників Громадської ради Фастова, яка включає громадських активістів міста, на підтримку створення шести об’єднаних районів, в тому числі й з адміністративним центром у Фастові.

У місті було зібрано вже понад 10 000 підписів на підтримку проєкту адмінустрою Київської області, що передбачає створення Фастівського району.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що з 1 липня в столиці призупинять безкоштовний проїзд за посвідченням УБД.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також