Інклюзивно-ресурсний центр відкрили у Броварах

Вчора, 20 грудня, відбулось урочисте відкриття комунального закладу Броварської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр».

Матеріально-технічна база закладу дає можливість проводити корекційно-реабілітаційні заняття з дефектологом, вчителем-логопедом, вчителем-реабілітологом та практичним психологом. ІРЦ працюватиме у співпраці з освітніми навчальними закладами району, комісією ЛКК, спеціалізованими навчальними закладами Київщини. Також, фахівці Центру консультуватимуть батьків особливих дітей.

На сьогодні в Броварському районі на обліку знаходиться 290 дітей з особливими освітніми потребами, з них з інвалідністю – 162 дитини. Дошкільного віку –29, шкільного – 261 особлива дитина. Також є діти, які мають розлади мовлення та спілкування, з затримкою або обмеженням можливостей інтелектуального розвитку, фізичні нейромоторні порушення та порушення слуху.

До офіційного відкриття ІРЦ отримав подарунки – кулер для води від  голови комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Валентини Шульги та сертифікат на придбання масажного столу від заступника голови Броварської райдержадміністрації Ольги Юрченко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також