Мешканці села на Броварщині вимагають закрити шкідливе підприємство

У селі Семиполки Броварського району на Київщині жителі об’єдналися для боротьби проти роботи місцевої фірми по обробці та видалення небезпечних відходів

Вони вимагають закрити підприємство або перенести його за межі їхнього населеного пункту. У разі, якщо їх не почують і в цей раз, обіцяють повторно перекривати дороги в знак протесту.

Як розповів житель села Семиполки Броварського району Володимир Брюхов, дискомфорт від роботи підприємства ТОВ «Втормаг», основним видом діяльності якого є обробка і видалення небезпечних відходів, місцеві почали відчувати ще влітку минулого року.

«Десь влітку при виході на вулицю відчувалися запахи чогось горілого. У мене особисто не було, але жителі скаржилися, що на білизні, яку вивішують на балконах для просушування, з’являлися якісь чорні плями», – повідомив Володимир Брюхов.

За словами старости села Семиполки Миколи Василенка, представники підприємства не надавали свої документи, тому «незрозуміло, як видавалися ці ліцензійні умови».

«Ми навіть не знаємо, виїжджала чи екологічна служба на дане підприємство, стежили вони, як воно було створено, чи виконуються ті умови, які були вказані в ліцензії», – зазначив староста села.

Місцеві жителі вже не раз зверталися з цим питанням і до депутатів, і навіть до Міністерства екології України. Вони вимагають провести незалежну експертизу діяльності підприємства. Якщо їх не почують і в цей раз, обіцяють і далі перекривати дороги в знак протесту.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також