Медики Бородянщини отримали пересувний рентген та реанімобіль

 

Бородянка

Підстанція екстреної медичної допомоги Бородянського району вчора, 19 грудня, отримала новий реанімобіль та сертифікат на пересувний рентгенаппарат.

Сучасний спеціалізований реанімобіль класу «С» призначений для транспортування та моніторингу стану пацієнтів на догоспітальному етапі.

Реанімобіль оснащено згідно зі світовими стандартами: електрокардіографом, дефібрилятором, електростимулятором серця, апаратом штучної вентиляції легень, ношами, в тому числі для переміщення пацієнтів з травмами хребта. І що важливо, їх можна використовувати при транспортуванні пацієнтів із політравмами.

Сучасний пересувний рентгенапарат виробництва Франції, який передано Бородянській центральній районній лікарні, дозволяє швидко і зручно виконувати дослідження в палатах відділень, реанімаційних залах, перев’язувальних та гіпсувальних кімнатах. Важливо й те, що обладнання є цифровим, що дозволяє спокійно працювати в умовах телемедицини.

«Це перший із семи рентген апаратів придбаних у цьому році. Наступними отримають: Білоцерківська міська лікарня №2, Васильківська, Бориспільська, Переяслав-Хмельницька, Яготинська і Вишгородська центральні районні лікарні. Це ті лікарні, які приймають найбільшу кількість постраждалих під час ДТП і не мають можливості самостійно закупити ці апарати», – розповіла заступник голови КОДА Алла Арешкович.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також