У Дударкові на Київщині голова сільради наїхав автівкою на журналістів (ВІДЕО)

Сільський голова Дударкова (Бориспільський район) Микола Гуральник наїхав на журналіста, а потім протягнув його на капоті автомобіля кілька десятків метрів.

Журналісти приїхали в Дударків, аби задати Гуральнику питання щодо корупції, але сільський голова спілкуватися не захотів, тож спробував поїхати. Співробітники поліції встановлюють всі обставини події.

Як повідомляється, журналісти «Центру журналістських розслідувань» два тижні тому надіслали лист до райради з проханням записатися на прийом до голови сільради. Їм відмовили з формулюванням «недоцільно», тож журналісти приїхали до нього в приймальний день.

«Виходимо, нас двоє журналістів і оператор. Підходимо до машини. Я стою перед машиною, зі мною ще один хлопець стоїть, громада зібралася велика, багато людей. Колега-журналістка задає питання, Гуральник заводиться і поїхав. Мене кидає на капот. Я так добре схопився. Думаю – може хоче налякати, там метр проїхати? Ні, він їде, набирає швидкість. Я вже не можу стрибнути, бо він добре так їде. Я розумію, що якщо зараз відпущу руки, то просто під колеса попаду. Я стукнув кулаком по склу, воно тріснуло і він зупинився», – розповів журналіст Артем Квашин.

Він додав, що також постраждав місцевий мешканець – його зачепило автомобілем сільського голови, а потім вдарило об інший автомобіль. На щастя, потерпілі відбулися ударами, обійшлося без переломів.

Журналісти підозрюють Миколу Гуральника в порушеннях антикорупційного законодавства в частині декларацій і конфлікту інтересів.

У поліції зробили уточнення, що правової кваліфікації події поки немає, в ЄРДР інформацію не вносилася. Якщо підтвердиться інформація, що наїзд був здійснений на журналістів, а не на громадських діячів, що видавалися журналістами, може з’явитися ще й звинувачення про перешкоджання законній діяльності журналістів.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про бойкотування роботи міськради в Ірпені.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також