Компанія «Рошен» назвала ціну будівництва нового заводу на Київщині

Компанія «Рошен» відкриє новий завод в Борисполі Київської області, дата офіційного запуску підприємства запланована на початок наступного року

Як повідомили в прес-службі компанії, корпорація планувала запуск нових потужностей ще восени поточного року, на підприємстві буде проводитися бісквітна продукція. Але оскільки не всі роботи вдалося виконати у встановлені строки, запуск підприємства відклали. Отже, офіційне відкриття відбудеться вже наступного року.

Як стало відомо, інвестиції в будівництво 1-ї черги бісквітної фабрики Roshen в Борисполі Київської області склали понад півтора мільярда гривень. Згідно з даними компанії, з цієї суми витрати на будівництво склали 1,2 мільярда.

Також повідомляється, що загальна вартість всього підприємства – і першої, і другої черг – складе приблизно 2,8 мільярда гривень при потужності в двадцять тисяч тонн продукції. У повному обсязі комплекс запрацює тільки у 2020 році. Сьогодні ж готовий лише 1 перший виробничий майданчик, і той працює в тестовому режимі. Точна дата офіційного відкриття невідома, але вона точно буде на початку 2019-го року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також