У Богуславі обрали постачальника дитячого харчування у школи та садочки

Відділ освіти Богуславської райдержадміністрації (РДА) після тендеру визначив постачальника харчування для учнів шкіл та вихованців навчально-виховних комплексів.

До 31 грудня 2019 року організацію харчування дітей буде здійснювати БПО «Українка». Наразі ще немає переліку всіх закладів, куди постачатиметься харчування: він буде оприлюднений трохи згодом.

Все це стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, де 29 серпня 2019 року відділ освіти Богуславської РДА уклав договір з Богуславським споживчим товариством «Українка» на послуги з організації харчування школярів 1-4 класів, 5-11 класів (пільгових категорій) і вихованців навчально-виховних комплексів Богуславського району. Вартість угоди склала 3,2 млн гривень.

Угода діятиме з 1 вересня до 31 грудня 2019 року, постачальник повинен забезпечити харчування дітей через їдальні навчальних закладів Богуславського району. Також відомо, що середня вартість сніданку для школяра становить 20 гривень, для дошкільнят трохи дорожче: майже 22 гривні. Батьки сплачуватимуть лише 40 відсотків вартості харчування.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про додатковий заробіток на… каштанах.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також