Неподалік Богуслава на Київщині завершили реконструкцію двох мостів (ВІДЕО)

Як розповів очільник Київської області Михайло Бно-Айріян, відтепер мешканці Богуславського району зможуть неабияк зекономити час, адже їм не потрібно буде робити гак відстанню 30 км.

Два мости, які розташовані муж Богуславом та Миронівкою на Київщині, ремонтували вже давно. Але то грошей не вистачало, то ще якісь перепони, а люди закладали зайві 40-50 хвилин на дорогу, адже мали об’їжджати мости. Наразі Бно-Айріян розповів про те, що всі роботи вдалося виконати за 4 місці.

Відтепер дорога Київ – Знаменка буде комфортною для водіїв, до того ж час проїзду звичних маршрутів суттєво зменшиться.

«Дякую Володимиру Козаку, керівнику обласної служби автомобільних доріг, за оперативність та бажання робити справу», — додав очільник КОДА.

Два шляхопроводи (в простими словами – мости) відкрито по дорозі між Миронівкою та Богуславом.Ці мости були в критичному стані. Два роки їх намагалися відремонтувати, але ніяк не могли розпочати роботи.Але це вже історія. 4 місяці знадобилося до того, щоб зробити усі роботи.Все можливо – якщо на це є і політична, і організаційна воля.Мінус 30 км зайвого об’їзду та 50 хвилин часу, які економитимуть мешканці Миронівського та Богуславського районів, не кажучи про всіх, хто прямує дорогою Київ-Знаменка.Дякую Володимиру Козаку, керівнику обласної служби автомобільних доріг, за оперативність та бажання робити справу #сказав_зробив

Опубліковано Mykhailo Bno-Airiian Субота, 12 жовтня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про нову транспортну розв’язку, що незабаром з’явиться у Гостомелі на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також