Горган обурений ситуацією з шляхопровідом біля Миронівки

Вчора Олександр Горган перевірив хід ремонтних робіт автодоріг Богуславського району Київської області

Як повідомляє прес-служба КОДА, Горган вивчив стан виконання ремонтних робіт шляхопроводу біля міста Миронівка. Як зазначено в повідомленні, даний міст знаходиться в аварійному стані, на його реконструкцію було виділено значну суму коштів, однак, як не дивно, ремонтні роботи ще не проводилися.

 

Олесандр Горган в ході перевірки був вкрай обурений ситуацією і дав вказівки виконавцям робіт в термін до жовтня надолужити темпи і здати готовий об’єкт. Голова облдержадміністрації зазначив, що в разі неналежного або несвоєчасного виконання всіх робіт будуть прийняті жорсткі заходи реагування.

«Сьогодні відбір підрядних організацій жорсткий і принциповий, а ганебна система звичного «закачування» грошей буде тотально викоренена. Безпека і комфорт створюються на кошти громади, тому люди повинні відчути і побачити ці позитивні зміни в повному обсязі », – підкреслив Олександр Горган.

Також під час робочої поїздки голови облдержадміністрації за участю керівництва Богуславського району, начальника відділу департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА Олега Жайворонка, представника ТОВ «Спец Комплект Снаб» Віктора Ковальчука були оглянуті ділянки дороги Т-1022 в межах с. Владиславка і дороги місцевого значення Богуславського району.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також