У Білій Церкві вчать економити воду

Білоцерківський водоканал назвав сім простих правил, що призведуть до значної економії води

Скоротити водоспоживання приблизно на третину можна, дотримуючись досить простих правил та деяких обмежень.

Компанія, що здійснює поставки води і водовідведення в одному з найбільших міст Київщини (ТОВ «Білоцерковвода»), назвала для своїх абонентів прості моменти, що дозволять зменшити рахунки за воду.

Експерти відзначають, що вибір посудомийної машини з низьким використанням води на один уикл миття посуду зможе зменшити втрати води в 7-10 разів, ніж при митті з крана. Але при цьому важливо використовувати засіб для миття посуду, яке не вимагає зайвих витрат води та добре змивається.

«Активне користування пральною машиною збільшує витрати води до 300-500 л на місяць», – йдеться в повідомленні. Експерти також наголошують, що заощадити при пранні може раціональне використання машини і застосування безфосфатних пральних порошків.

Також наголошується, що скорочує витрату заміна ванн (приблизно 300 л) на душ з економічним розпилювачем, а також закриття кранів, коли немає потреби в воді. У реальному житті. а не в теорії, це означає, що миючи волосся, потрібно періодично вимикани воду, адже поки шампунь втирається та піниться, вода просто ллється.

«Наприклад, 10 літрів води проходить через кран за 1 хв. За 3 хвилини чищення зубів з відкритим краном витрачається 30 літрів води», – вказали в прес-службі компанії. Також прес-служба ТОВ «Білоцерковвода» нагадала абонентам про способи передачі показань лічильника:

  • показання можна передати по телефону: 0-800-604-513 (безкоштовно);
  • за коротким номером – 30-11-30;
  • за допомогою СМС або viber – 050-467-50-42;
  • надіславши листа на електронну пошту: [email protected];
  • через сайт: bcvoda.com.ua.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також