Президент відвідав 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

Президент України Петро Порошенко 21 грудня прибув в район проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі

Там віе провів зустріч з воїнами 72-ї механізованої бригади.

Про це президент повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Щиро вдячний воїнам 72-ї механізованої бригади. Виявляючи мужність і відвагу, ви надійно утримуєте позиції, захищаючи Україну від російських загарбників», – написав Порошенко.

Він такок зауважив, що лінія оборони України укріплена максимально, а українські воїни в будь-який момент готові дати адекватну відповідь на провокаційні дії агресора.

Довідка з Вікіпедії: 72 окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр, в/ч А2167, пп В0849) – військове формування механізованих військ Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, що у свою чергу веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії. З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичної операції. Підрозділи бригади влітку 2014 року вели важкі бої на російсько-українському кордоні, у Приазов’ї, а взимку 2016 – під Авдіївкою у промзоні. У серпні 2017 року бригада дістала почесну назву на честь військового формування часів УНР – Чорних запорожців.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також