Під Києвом відкривається велопрокат Nextbike

Як стало відомо, з наступного року німецька компанія «NextBike» збирається відкрити пункти прокату велосипедів на території Білої Церкви

У наступному році компанія з Німеччини «NextBike» планує організувати 10 станцій велопроката в місті Біла Церква. На кожній станції буде по півсотні веломашин. Якщо все пройде за планом, в 2020-2021 роках буде встановлено ще 15 станцій з 75 велосипедами. А завершиться процес охвату Білоцерківщини прокатом велосипедів у 2022 році.

Місячний абонемент на користування велосипедом буде коштувати 250 грн., а якщо велосипед потрібен ненадовго, то прокат його буде коштувати 20 грн./год. Як відзначають в компанії, при придбанні місячного абонементу клієнт може користуватися велосипедом компанії в будь-якому місті нашої країни.

Розрахунок за оренду відбувається за допомогою мобільного банкінгу, а для цього достатньо зареєструватися на сайті компанії Nextbike і відсканувати QR-код на борту веломашини, після чого користуватися ним.

Сервіс доступний для осіб які досягли 18-річного віку, на один аккаунт можна взяти не більше 2 велосипедів. А головне – не забути вчасно повернути велосипед, адже штраф за прострочення становить 1500 грн. за умови, що велосипед не повернуто протягом 12 годин, а якщо прострочення на добу – штраф 15 тис. грн.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також