На конкурс Громадського бюджету Білої Церкви подали 40 проєктів

З них – 15 малих, які потребують фінансування до 300 тис. грн, та 25 великих – на які можна витратити до 3 млн грн. Про це повідомляє Білоцерківська міська рада. 30 червня прийом проєктів на конкурс Громадського бюджету міста 2020 було завершено.

Загальна сума всіх поданих проєктів на конкурс становить понад 78 млн грн. З міського бюджету на реалізацію проєктів-переможців виділено понад 10 млн грн, тому будуть реалізовані тільки ті проєкти, які отримають найбільшу кількість голосів білоцерківців.

Невдовзі всі проєкти будуть опрацьовані і ті, які відповідають всім вимогам – будуть подані на затвердження виконкому міської ради, а згодом – виставлені на голосування, яке й визначить переможців.

Проєкти Громадського бюджету Білої Церкви 2020 стосуються різноманітних сфер життя міста: облаштування зон відпочинку, скверів, парків із встановленням скульптур, фотозон; реконструкції фонтану в міському парку; будівництва велодоріжок та роледрому й скейтпарку в різних мікрорайонах міста. Також є навчальні проєкти для дітей та дорослих: як загального розвитку, так і психологічного.

Голосування за проєкти Громадського бюджету Білої Церкви відбудеться у вересні-жовтні 2020 року.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві судитимуть чоловіка підозрюваного в педофілії.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також