На Білоцерківщині банкрут: розпочато справу по «Росаві»

Суд порушив справу про банкрутство відомого виробника автомобільних шин «Росава»

Суд, який відбувся 27 листопада 2018 року, ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів і призначив на сьогодрні, 4 грудня, подальший розгляд справи про визнання «Росави» банкрутом.

Раніше голова ліквідаційної комісії виявив майже 21 млрд грн кредиторської заборгованості підприємства. На зборах акціонерів, що відбулися ще 30 квітня 2018 року, було вирішено добровільно ліквідувати товариство. Вартість майнового комплексу оцінена в 762,1 млн грн, активи — в 3,37 млрд грн, а зобов’язання компанії оцінені в 18,71 млрд грн. Збиток товариства становить 16 млрд 876,75 млн грн.

Також представники ліквідаційної комісії зазначили і той факт, що ДФС із доволі значним запізненням повідомило про податкову заборгованість «Росави» у 1,27 млрд грн, саме тому ці кредиторські вимоги не були визнані.

Ситуацію ускладнено тим, що після опису майна компанії з’ясувалося, що всі основні кошти, а т акож нерухомість, автомобілі, товари в обороті, майнові права на виручку загальною сумою понад $400 млн, наразі знаходяться в заставі в банку «Фінанси та кредит», який був визнаний неплатоспроможним.

Цікаов натомість, що у травні 2018 гендиректор «Росави» Олександр Далиба наголосив, що ліквідація підприємства є лише його реструктуризацією. Цей процес відповідає законодавству України та вимогам ринку про розділ окремих сегментів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також