Білоцерківські активісти виявили фальсифікації

У Білій Церкві розгорівся скандал через можливі фальсифікації при голосуванні за проектами Громадського бюджету міста

Місцеві активісти з’ясували, що невідомі якимось чином заволоділи особистими даними деяких білоцерківців, віддали їх голоси за проект, за який ті не голосували. Найбільшу підозру викликала виборча дільниця, що знаходиться в бібліотеці № 8 на масиві Леваневського: менш ніж за добу кілька сотень білоцерківців начебто проголосували за один конкретний проект.

Поки неясно, яким чином особисті дані жителів міста потрапили в сторонні руки. Прокоментувати ситуацію завідуюча бібліотеки не захотіла, оскільки, як вона стверджує, «зверху» прозвучала вказівка мовчати.

Автор громадського проекту Олексій Кудінов (саме за його проект нібито голосували), заявляє, що все робив по-чесному і зазначає, що для уникнення подібних випадків у майбутньому виборчу систему потрібно доопрацювати.

«Я пропонував би за тиждень провести певну роботу, щоб з’ясувати, які люди голосували, щоб зібрати офіційні звернення людей, які підтверджують, що вони не голосували, і потім вже на комісії прийняти рішення щодо цих проектів», – заявив в. о. голови робочої групи з розгляду проектів громадського бюджету Андрій Король.

У той же час місцеві активісти закликають жителів самим перевіряти, чи правильно зарахований їх голос і чи не було маніпуляцій з їх персональними даними.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також