У водоймах Березані та Баришівки на Київщині не рекомендують купатися

 

Баришівка

За результатами проб, які відібрані фахівцями Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, вода в річці Стара Красилівка в Баришівці та у річці Недра в Березані на Київщині не відповідає встановленим стандартам.

Мешканцям населенних пунктів не рекомендують зараз купатися в цих водоймах. Про це стало відомо з повідомлення на сторінці видання «Баришівський вісник» в соцмережі Facebook.

Днями фахівці Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень відібрали проби води в водоймах, де в літній період традиційно можна побачити багато місцевих мешканців. Проби були взяті у плановому порядку за графіком моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних і загальноосвітніх і дитячих установ.

Згідно з повідомленням, було виявлено, що в річці Стара Красилівка (смт Баришівка) вода не відповідає мікробіологічним та санітарно-хімічними показниками. А у річці Недра (місто Березань) вода не відповідає тільки санітарно-хімічним нормам. Інформацію про невідповідність якості води в цих водоймах встановленим стандартам була направлена ​​керівництву Баришівського районного управління ГУ Держпродпотребслужби у Київській області і в Баришівську сільраду. Відпочиваючих закликають утриматися від купання у водоймах.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також