Діти з пришкільних таборів завітали до вогнеборців Баришівки

 

Баришівка

До 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка (Баришівський район, Київщина) завітали  діти з пришкільних таборів.

Про це повідомляє сайт Баришівської районної державної адміністрації. Це були школярі  Паришківського НВК  «Вітрила» та Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Зерова «Країна веселкова».

На початку заходу рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті, правила безпечної поведінки на воді та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Далі на дітей чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є у підрозділі.

Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки їх застосування під час надзвичайних ситуацій. Школярів ознайомили з захисним спорядженням та технічним обладнанням  вогнеборців. Фахівці Служби порятунку розповіли про призначення кожного елементу та надали можливість охочим одягнути спорядження, яке дозволяє під час надзвичайної події швидко ліквідувати її, забезпечує безпеку людини.

«Важливо не лише знати як уникнути біди, а й як діяти під час різних надзвичайних ситуацій. Пам’ятайте та дотримуйтеся правил безпечної поведінки!», – наголошували рятувальники.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Володарському районі школярів вчили правил поведінки при небезпечних ситуаціях.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також