У Бучі завершився Кубок України з велотуризму

У Бучі завершився Кубок України з велотуризму

У місті Буча (Київська область) 8-12 травня  пройшли змагання з велотуризму на Кубок України.

Про це повідомляє сайт Бучанської міської ради. На змагання прибули команди з Вінницької, Волинської, Київської, Луганської, Сумської, Харківської областей та міста Києва – загалом 69 учасників 2002-2006 років народження.

Перший змагальний день 9 травня юні велосипедисти розпочали з велопробігу вулицями міста та покладанням квітів біля стели на Алеї Слави, ушанувавши таким чином пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни. Далі розпочалися змагання на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал» та «Велокрос», які є частинами «Комплексної дистанції».

Юні спортсмени демонстрували свою технічну вправність, спритність і швидкість.
11 травня на учасників чекав найцікавіший вид змагань – «Велоралі» (33 км для молодшої групи і 42 км для старшої), на якому команди повинні за «легендою» зорієнтуватися на місцевості, щоб знайти маршрут, а також на певних контрольних пунктах виконати додаткові технічні завдання – ремонт велосипеда, визначення азимуту, в՚язання вузлів, переправа по колоді через яр та інші.

Молода команда Бучі вперше взяла участь у велосипедних змаганнях всеукраїнського рівня і виборола 3 місце на дистанції «Велоралі».


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що студентка з Київщини виграла Чемпіонат України.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *