У Славутичі відбулась 55 сесія міськради

У Славутичі відбулась 55 сесія міськради

У місті Славутич (Київська область) впродовж двох днів тривала чергова 55 сесія міської ради.

Про це повідомляє офіційний сайт міськради Славутича. Одним з перших питань порядку денного депутати розглянули питання про  обрання секретаря міської ради. Міським головою на посаду секретаря міської ради була запропонована  кандидатура Кейс Олександри Євгенівни,  депутата Славутицької міської ради. Після проведеного таємного голосування дана кандидатура не набрала більшість голосів.

Після складання депутатських повноважень, виведено зі складу комісії з питань архітектури та будівництва та комунальної власності Володимира Миркіна Петровича, а до   складу комісії введено депутата Дмитра Нестеренко.

З метою  покращення медичного забезпечення у місті була прийнята програма «Місцевих стимулів» для працівників охорони здоров`я на 2019 рік». Адже проблемним питанням є дефіцит лікарів  у  місті – це 29  вакантних посад. З загальної чисельності працюючих  (319 осіб) близько половини пенсійного віку і лише 3 молодих спеціалісти. Укомплектованість лікарями складає 35%, не вистачає 4 сімейних лікарів-лікарів загальної практики та 3 педіатрів. Програмою передбачено кошти для  стимулюючих виплат  медичним працівникамта виділення коштів у розмірі 800 тис. грн. на придбання житла для лікарів.

Основні питання денного були розглянуті депутатами, проте зміни до міського бюджету так не були проголосовані більшістю депутатів, тому і прийняті програми поки ще не запрацюють. Наступна  чергова сесії запланована на 12 квітня.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що сесія Кагарлицької міськради змінили кошторис громади.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *