На Фастівщині нагородили талановитих школярів

На Фастівщині нагородили талановитих школярів

Загальноміський фестиваль «Талант. Освіта. Творчість» відбувся 16 травня у Фастові (Фастівський район, Київська область).

Про це повідомляє сайт Фастівської міської ради. Громада міста вітала дітей, які щодня трудяться над собою, розвиваються та інтелектуально збагачуються, формуючи майбутню еліту, творчий потенціал нації. Відзначалися переможці різних рівнів змагань, олімпіад, конкурсів, фестивалів тощо. Загалом, діти отримали нагороди у сферах освіти, культури та спорту.

На свято до фастівчан завітали поважні гості – делегація очільників Валецького повіту із Польщі, з яким вже кілька років фастівчани мають тісну і плідну співпрацю, зокрема, у напрямку обміну талановитою та обдарованою молоддю. Під час церемонії відкриття фестивалю пан Богдан звернувся до фастівчан із урочистою промовою та наголосив на тому, що Польща активно підтримує Україну на шляху євроінтеграції, а дружній нашому місту повіт Валч усіляко допомагатиме Фастову у його ініціативах.

Творчі подарунки переможцям презентували студія мод «Fashion Queens», студія східного танцю «Бахіра», Народний ансамбль бального танцю «Діана» та солісти Олександра Гречіна і Олександр Курбет.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Броварщині визначили рейтинг шкіл.

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *