Українці відмовилися від обсервації та потрощили майно “Борисполя” (відео)

 

За даними ЗМІ, рейс з В’єтнаму був повністю безкоштовним для громадян України. Евакуація проходила на новому Airbus 350.

Захід з евакуації було організовано в’єтнамським бізнесменом для повернення своїх громадян, а посольство України домовилося щоб заодно захопити й українських громадян дорогою на Батьківщину. Умовою польоту була згода на двотижневу обсервацію в одному з готелів Київської області та внесок по 200 євро з людини на її забезпечення. Спочатку евакуйовані нібито погодилися, але після прильоту передумали.

Однак, пасажири авіарейсу з В’етнама, що прилетів до Києва (Бориспіль) відмовилися від обсервації, зламали двері та покинули термінал прибуття.

Один з пасажирів цього рейсу, 26-річний українець Ярослав Іжик, опублікував у себе в Instagram відео , як він разом з іншими пасажирами героїчно “проривав оборону”, а потім успішно повідомив своїм передплатникам, що повернувся в «є*учу Україну» і незадоволений, що їх борт зустрічали з урахуванням заходів карантину.

Зла не хватает после просмотра этого видео❗️Пассажиры авиарейса из Въетнама, прилетевшего сегодня в Киев (Борисполь) отказались от обсервации, сломали двери и покинули терминал прибытия. Один из пассажиров этого рейса, 26-летний украинец Ярослав Ижик (https://www.facebook.com/usi.zhik), опубликовал у себя в Instagram (https://www.instagram.com/usi.izhik/) видео, как он вместе с другими пассажирами героически «прорывал оборону», а потом успешно сообщил своим подписчикам, что вернулся в «ебучую Украину» и недоволен, что их борт встречали с учетом мер карантина.По данным СМИ, рейс из Вьетнама был полностью бесплатным для граждан Украины, эвакуация проходила на новом Airbus 350. Его организовал вьетнамский бизнесмен чтобы эвакуировать вьетнамцев из Украины, а посольство Украины договорилось чтобы заодно захватить и украинских граждан по дороге домой. Условием полета было согласие на двухнедельную обсервацию в одном из отелей Киевской области и взнос по 200 евро с человека на её обеспечение. Изначально эвакуировавшиеся якобы согласились, но по прилету передумали.Подробнее у меня в Telegram https://t.me/dereniuha

Опубліковано Oleg Derenuga Неділя, 29 березня 2020 р.

Пізніше чоловік записав нові відео, в яких розповів про свою поведінку. Окремим відео він вибачився за образливу фразу на адресу України, сказавши, що її нібито вирвали з контексту та вона була сказана на емоціях.

Раніше “Столичний регіон” писав, що в Борисполі вводиться додатковий маршрут для перевезення працівників.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також