Нацбанк звинуватив олігарха Коломойського та нардепа Дубінського у спекуляціях і тиску

 

Національний банк України (НБУ) в офіційній заяві звинуватив колишнього власника «ПриватБанку» Ігоря Коломойського та нардепа Олександра Дубінського в тиску та спекуляціях на адресу регулятора. Про це повідомляє tsn.ua.

НБУ звернувся до правоохоронців з проханням розібратися в ситуації. 

«Кілька тижнів триває сфокусована атака на Національний банк у формі замовних спекуляцій та наклепу у медіа, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть спроби насильницького вторгнення в НБУ «тітушками», – заявили в Нацбанку.

У НБУ вважають, що тиск здійснює олігарх та ексвласник «ПриватБанку» Ігор Коломойський, який заборгував державі $5,5 млрд, виведених з «ПриватБанку» до націоналізації. А метою атаки є створення керованого інформаційного хаосу для дискредитації НБУ.

«Про замовний характер цієї інформаційної кампанії та про те, що замовником є саме Ігор Коломойський, говорить низка фактів. По-перше, мітингарі під НБУ, за свідченням медіа, отримують гроші за участь у мітингах. Організатором мітингів є громадська організація «Стоп корупції», яку виключили у вересні 2018 року із Глобальної мережі журналістів розслідувачів (GIJN) через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів», – говориться в заяві.

По-друге, до мітингів під НБУ від 25 листопада долучилися працівники «Нікопольського заводу феросплавів» та інших підконтрольних Коломойському підприємств, які до цього пікетували офіси «ПриватБанку» в Дніпрі та Києві. 

Крім того, атака реалізується через депутата Олександра Дубінського, якого в медіа називають рупором олігарха Коломойського.

«Негатив та наклеп, вимоги та очікування «тієї» сторони озвучуються за допомогою його або пов’язаних із ним інформаційних ресурсів», – уточнює пресслужба Нацбанку.

Фото: 24tv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві мітингувальники намагалися прорватися до будівлі НБУ.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також