Люди «АТБ»: як пройти шлях від вантажника до успішного керівника у великій команді лідерів

 

Успіх соціально орієнтованого бізнесу багато в чому залежить від людей. Компанія «АТБ» зараз є найбільшим ритейлером, найбільшим платником податків і найбільшим роботодавцем у галузі роздрібної торгівлі України. На підприємствах корпорації трудиться понад 60 тис. українців, серед яких і жителі нашого Києва.

Це люди, які не тільки знайшли своє покликання, але й зуміли своїм прикладом довести, що для енергійної, працьовитої особи в ритейлі, що динамічно розвивається, відкриті всі двері. Наочним прикладом може слугувати історія Романа Ткачука, районного керівника «АТБ» у Києві. Він прийшов у компанію на посаду вантажника. Завдяки працьовитості, прагненню розвиватися та завзятості зумів побудувати успішну кар’єру в команді лідерів, стати ефективним і мудрим керівником. Про свою роботу, кар’єру, хобі Роман Ткачук розповів нам у невеликому інтерв’ю.

– Романе Вікторовичу, розкажіть, про що мріяли, які плани будували до того, як прийшли в «АТБ»?  

– Я жив у Кривому Розі Дніпропетровської області. Це унікальне та незвичайне місто. Після закінчення школи я пішов в училище, отримав спеціальність «Машиніст мостових кранів». Була заповітна мрія – вступити до інституту спорту. Однак доля розпорядилася інакше,  до вишу я не потрапив, хоча зараз про це анітрохи не жалкую.

– Почали шукати роботу?

– Так, ми жили небагато, треба було заробляти. У 2002 році я прийшов в «АТБ», влаштувався вантажником до магазину. Я людина відкрита, роботи не боюся, тому швидко влився в колектив, добре себе показав.

– Коли зрозуміли, що здатні на більше?

– Я працював вантажником шість років. Паралельно з цим вчився на очно-заочній формі в Металургійній академії. Одержав там ступінь бакалавра, але зрозумів, що душа до цього не лежить, що це не моє. Почав шукати себе в інших сферах, вирішив спробувати свої сили в ритейлі. На той час я вже багато знав, багато чого вмів. Керівниця магазину побачила мій потенціал, прагнення не просто заробляти гроші для життя, а розвиватися. Мене прийняли на посаду заступника керівника магазину № 42. Пропрацював тут трохи більше ніж пів року. Очевидно, я показав, що маю здібності керувати колективом. Звісно, довелося багато вивчити, отримувати досвід… Коли в нашому місті відкривали новий магазин, мені запропонували стати там керівником. 

– Якісь сумніви були?

– Ні. На той час я вже був впевнений у собі, у своїх силах. Додавало впевненості й те, що керівництво довіряє мені таке важливе завдання. Мене цінують! Я одразу ж погодився. 

– Пам’ятаєте, як пройшов день відкриття?  

– Звісно. Зізнаюся, хвилювався. Усе було урочисто. Думаю, і співробітники магазину, і наші клієнти одержали масу позитивних емоцій і вражень.

– З якої причини ви переїхали до Києва?

– У моєму житті тоді був дуже непростий період: дитина хворіла, лікування проходило в столиці. Отже, працював я в Кривому Розі, а у вихідні поспішав до Києва. Тоді я й зрозумів,  що наша компанія піклується про кожного співробітника. Довідавшись про мою ситуацію, мені запропонували переїхати до столиці. Сьогодні в Києві та передмісті є більш як триста супермаркетів «АТБ», а тоді у цьому регіоні тільки-но почали розвивати нашу мережу, з’являлися вакансії.

– Як вас зустріла столиця?

– Відразу відчув дух великого міста: скажений темп, швидкий ритм життя. Багато людей, багато шуму, суєта на вулицях. Однак я освоївся досить швидко. Допомогли колеги та керівництво. Завжди простіше, коли є кому тебе зрозуміти та підтримати.

У такій ситуації хочеться працювати, вдосконалюватися, розвиватися – на все вистачає часу та сил. Крім того, я пройшов навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом. Освоїв спеціальність «Економіст – менеджер з управління персоналом».

– А на хобі залишається час?

– Звісно, моє захоплення – спорт. Я багато років граю у футбол, а також беру участь у марафонах. У нас в «АТБ» є свій традиційний марафон, проводять турніри з футболу серед наших команд. Це допомагає відчувати себе завжди на хвилі, бути у формі, одержувати моральне задоволення.

– Ваша кар’єра в цій компанії може бути прикладом для інших.  Дайте, будь ласка, пораду тим, хто  планує пов’язати своє життя з ритейлом або ж робить перші кроки в цій сфері.

– Не бійтеся вийти зі своєї зони комфорту. Не потрібно боятися змін. Допоможуть чесність, відповідальність, упевненість у собі та завзятість. Пам’ятайте, що дорогу подолає той, хто іде. Щоб реалізувати свої плани, здійснити мрію, слід працювати.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також