Кирилівка не підвищить ціни, незважаючи на курс долара

 

Через падіння економіки на ґрунті карантину, незважаючи на курс долара і попри те, що внутрішні курорти країни з великою ймовірністю виявляться єдиним доступним місцем відпочинку для українців, в Кирилівці не планують піднімати ціни на відпочинок, пише kirillovka.ks.ua.

Курортний Сезон-2020 очікується напруженим. У певній пастці опиняться як відпочиваючі, так і власники готельного бізнесу Кирилівки. Одночасно відбувається удар з усіх фронтів: спалах складновиліковного і швидкопоширюваного вірусу COVID-19 по всьому світу, карантин в світі і закриття кордонів між країнами. А також, як наслідок, повна зупинка туристичного потоку, стрімке зростання курсу валют через паніку, спекуляцій і кризових явищ світової економіки.

Переважна частина українців, котрі планували відпочинок закордоном з моменту введення карантину в світі скасували свої броні і поїздки. Деяким вдалося перенести їх на кілька місяців в надії на те, що до цього моменту ситуація стабілізується. Однак, занадто високі ризики того, що найближчі півроку всі поїздки закордон будуть під великим знаком питання. А оскільки ситуація в світі підпадає під форс-мажорні обставини, на повернення коштів не доводиться навіть сподіватися.

Що ж до українського місцевого курорту, і як бути цього літа? Незважаючи на загальну паніку, на сьогоднішній день практично немає спроб скасувати броні.

«Судячи з даних вчорашнього опитування власників баз відпочинку, є тільки поодинокі запити на повернення коштів за бронь. Водночас нових бронювань стало дещо менше, але вони не зникли», – пояснив ситуацію головний редактор НІАП «Кирилівка.Укр», Євген Смєльчаков.

У той же час нечисленним пануючим у паніці скасувати свої броні не рекомендуємо поспішати. Пояснимо чому:

По-перше, виходячи з усіх прогнозів і рівня захворюваності, саме на території нашої країни, на сьогодні ризики зриву курортного сезону з середини червня місяця вкрай малі. Максимум, про що можна говорити, це про продовження карантинних заходів в тому чи іншому форматі до кінця квітня місяця і умовної обережності до середини травня. За умови протікання подій в тому руслі, в якому це відбувається на день сьогоднішній.

По-друге, розуміючи ситуацію в країні, перебуваючи в тому ж човні, що і вся Україна, велика частина власників йде за принципом розуміння і дають можливість замість скасування поїздки, з втратою фінансів за бронь, перенести дати відпочинку на липень, серпень і вересень. Та й, відповідно до внутрішнього опитуванням, в умовах нестабільного курсу валют власники готелів низького і середнього цінового сегмента не планують підвищувати вартість проживання в своїх об’єктах. У низці випадків, звичайно, підвищення є, і воно заплановано ще до початку кризи, але найчастіше це максимум 5-7%, зате з поліпшенням якості сервісу і комфорту для відпочиваючих.

«Так, напередодні сезону ми підняли ціни приблизно на 5-7%, але це скоріше плата за підвищення рівня сервіса і розширення спектра безкоштовних послуг на нашій базі, ніж данина моді чи курсу валют. Зокрема, ми розширили дитячий майданчик, додали фени в деяких номерах, додався спортаніматор, організували більш якісний безкоштовний інтернет і охороуа території фірмою-підрядником », – прокоментував власник бази відпочинку «Адмірал», Денис Катюха.


Можливе невелике підняття цін у власників найбільш респектабельних готелів, в зв’язку з попитом, адже ті українці, котрі звикли відпочивати закордоном будуть тепер обирати найбільш комфортні умови для себе в місцевих реаліях, і це значний відсоток відпочиваючих. Але при цьому в тому ж готелі «Санремо» залишили можливість до червня місяця бронюватися за минулорічними цінами.

По-третє, чким би не був перебіг карантину в країні, якою б не була ситуація з відсотком захворюваності, літо зі своїм температурним режимом так чи інакше внесе свої цілком передбачувані корективи в поширення COVID-19, його вірулентність і інтенсивність впливу на здоров’я. І тут стане цілком реальним питання про відновлення організму і усунення побічних явища після різного роду респіраторних захворювань, нестачі сонця і вітамінів. Особливо діти, жінки і люди похилого віку через домашній карантин потребуватимуть відновлення, свіжого, насиченим киснем і йодом повітря, морської, багата на мікроелементи, йод і сіль, води.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про пожежу у Кирилівці: що залишилось від згорілої бази відпочинку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також