У Києві власники е-квитків створюють величезні черги в метро

У Києві власники е-квитків вистоюють величезні черги, щоб зайти в метро. Про це написав політичний оглядач Тимур Нагалевський на своїй сторінці в Facebook.

«Все ж таки транспортні рішення з картками мають полегшувати життя. Правда, Віталій Кличко? А це жесть якась в метро! Совок! Станція метро Палац Спорту», – написав він.

Про проблеми з електронним квитком написала і журналіст Світлана Крюкова в своєму Telegram-каналі @kryuchoktv.

«…система E-ticket, яку я мала задоволення вивчити, проїхавшися вранці в метро. Щоб пройти по жетону, потрібно 3 секунди. Щоб пройти по картці – 10 секунд. У час пік це кілометрові черги. Київська влада рік тому купила цю модну систему за великі гроші, але так і не встановила. В результаті не так давно ухвалили рішення перенести встановлення ще на півроку», – наголосила вона.

Фото: Facebook/Тимур Нагалевський

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що жетони та квитки діятимуть в міському транспорті Києві і надалі.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Сергей

    С недавних пор и по Карточке киевлянина быстро пройти не возможно! Карточку поднёс, на табло турникета выскакивает надпись типа “ОЖИДАЙТЕ”!!! Стоишь, ожидаешь пару лишних секунд, та тобой толкутся люди, ожидая своей очереди, наконец пишет типа “ПРОХОДИТЕ”. Уже раз пять прихлопнул турникет, зрение плохое и что оно там пишет трудно разобрать! А ещё совсем недавно всё происходило мгновенно, карточку поднёс, на табло сразу же выскакивали “цыферки” наверно количество поездок и сразу проходишь турникет без всякого ожидания!!! Короче, испортили нормальное программное обеспечение вот и возникли проблемы!!!

    Смарт-черга!

Залиште коментар

Читайте також