Президент Зеленський підписав закон про касові апарати для ФОП та кешбек

 

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію закони, які регулюють використання касових апаратів (РРО) фізичними особами–підприємцями. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Президент підписав Закони України №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та №129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», які парламент ухвалив 20 вересня 2019 року.

Таким чином в Україні запроваджується обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями (ФОП) у сферах торгівлі та харчування. Підприємцям дозволено використовувати безкоштовні аналоги РРО – додатки на смартфони, планшети та комп’ютери.

Щоб стимулювати споживачів отримувати чеки, законами пропонується запровадити з 1 жовтня 2020 року так званий механізм кешбеку.

Кешбек – це можливість для покупця, який не отримав фіскальний чек за товар (тобто продаж не зареєстрований у податковій інспекції), поскаржитися на порушення та отримати відшкодування ціни товару з штрафу, який заплатить підприємець. Механізм працює для товарів дорожче 850 грн.

Фото: 24tv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві закликали розібратися з платними послугами з повірки лічильників тепла і води для населення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також