Українського журналіста ув’язнили на 15 років у «ДНР»

 

Так звана «прокуратура ДНР» засудила до 15 років ув’язнення українського журналіста, автора колонок для проєкту «Радіо Свобода Донбас.Реалії» Станіслава Асєєва (Васіна). Про це повідомляється на сепаратистських ресурсах у мережі Інтернет, пише Радіо Свобода.

Асєєва засудили за кількома «статтями»: «організація екстремістської організації», «шпигунство», «підбурювання до шпигунства»​, «публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності», «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності».

Подію прокоментував екснардеп, один з координаторів Комітету патріотичних сил Донбасу Єгор Фірсов на своїй сторінці в Facebook.

«Добре, що визнали те, що Стас «готував матеріали, які негативно висвітлюють діяльність органів влади «ДНР». Це й є найголовніше звинувачення. Он був журналістом і писав правду. В квазіреспубліках за таке викрадають, 3 роки тримають у підвалі та дають 15 років. Все інше – шпигунство, екстремізм тощо, не більш ніж зручний привід», – написав він і додав, що сподівається на швидкий обмін.

Фото: radiosvoboda.org

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що радником секретаря РНБО став комік Сергій Сивохо.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також