Пожежа в Кирилівці: що залишилося від згорілої бази відпочинку (фото)

 

У ніч на 12 березня в самому центрі Кирилівки сталася пожежа в готельно-розважальному комплексі «SEA CLUB SALVADOR», розташованому в пляжній зоні поруч зі спуском від магазину «Дружба». Вогонь повністю знищив одну з будівель готелю.

Сигнал про спалах місцеві вогнеборці отримали близько 3:30 ранку. Повідомлялося про те, що вогнем охоплені обидві споруди комплексу – двоповерховий капітальний корпус з дискотекою і рестораном, і великий дерев’яний зруб на вісім номерів. Останній до приїзду рятувальників повністю згорів, основну будівлю пожежникам вдалося згасити. За фактом події поліція порушила кримінальну справу.

Видання «Місцеві вести» з посиланням на власні джерела повідомляє, що ймовірною причиною пожежі став підпал. Згідно з даними видання, приблизно за 30 хвилин до того, як на телефон ДСНС надійшло повідомлення про загоряння, камери спостереження біля готелю зафіксували трьох осіб з каністрами.

На даному готелі раніше були встановлені дві веб-камери ресурсу «Кирилловка.Укр», але згідно з даними видання, готель перестав їх обслуговувати вже 2 роки тому. Інформація про ціни на проживання також давно не оновлювалася. Поруч зі згорілим готельним комплексом розташована інша веб-камера, але вона не записує те, що відбувається, і дивиться в протилежну сторону від «Сальвадора».

Згідно з інформацією від місцевих жителів, які побажали залишитися анонімними, комплекс минулого літа навіть не був розконсервованим.

Завдяки фоторепортажу, який надав ресус kirillovka.ks.ua, можна зрозуміти, що залишилося від згорілого готелю.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Кирилівка та інші курорти Азовського моря можуть бути переповнені через коронавірус.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також