На Сквирщині браконьєри наловили риби на тисячі гривень (ВІДЕО)

Спіймали порушників 24 вересня під час рейду на водоймі біля села Кривошиїнці Сквирського району. Про це повідомили у Київському рибоохороному патрулі.

За допомогою сіток браконьєри встигли наловити 108 кг риби – 55 товстолобиків, 3 білих амури та 2 коропа. Суму завданих збитків фахівці оцінили в 15 402 грн.

На порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали будуть передані правоохоронцям.

На Сквирщині виявлено порушників з 108 кг риби, – Київський рибоохоронний патруль

На Сквирщині виявлено порушників з 108 кг риби, – Київський рибоохоронний патруль24 вересня 2019 року Київський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства.На осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.Інцидент стався на ставку номер три, поблизу с. Кривошиїнці Сквирського району Київської області.Близько 17 години виявлено громадян, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – сіткою. Порушники на гумовому човні виловили 108 кг риби: товстолоб – 55 екз., білий амур – 3 екз. та короп – 2 екз. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 15 402 грн.В Управлінні Держрибагентства у Київській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 642-80-26 та (099) 341-73-18. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаними номерами телефону.Новина на сайті:http://kv.darg.gov.ua/_na_skvirshchini_vijavleno_0_0_0_867_1.html#рибоохороннийпатруль #київськийрибоохороннийпатруль #КРП #рибоохорона #оперативнаробота #рейд #риба #рыбалка #рибалка #риболов #рибалкакиєва #рыбалкакиев #новини #новости #рибнегосподарство #киевскаяобласть #київськаобласть #забороненізнаряддялову

Опубліковано Київський Рибоохоронний Патруль Середа, 25 вересня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про смерть замість риболовлі.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також