Нардеп Ківа поскаржився на Гончарука Жиріновському під час засідання ВРУ (ВІДЕО)

Сьогодні, 4 лютого, у Києві одіозного депутата від партії «Опозиційна платформа «За життя» Іллю Ківу застукали у ВРУ під час листування з депутатом Державної думи Російської Федерації, очільником партії ЛДПР, скандальним Володимиром Жиріновським.

Відео виклав у мережу журналіст ТК Медіа Олексій Ліповецький. На відео можна побачити телефон в руках Ківи. На екрані підписано контакт «Володимир Жириновський». З листування стає зрозумілим, що обидва політики спілкуються вже давно і знаходяться у дружніх відносинах.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Зокрема, Жириновський напередодні, у понеділок 3 лютого запитав у Ківи, чи телефонував той йому. Ківа, у свою чергу, питає Жириновський, як у нього справи та просить дозвіл перетелефонувати, коли той матиме час.

Але скандального розголосу це листування набрало через характеристику, яку Ківа дав прем’єр-міністру Олексію Гончаруку, звинувативши його у нецензурній формі в нетрадиційній сексуальній орієнтації. Також Ківа зауважив, що з Урядом Гончарука, який він також атестував нецензурно, не має шансів відновити економіку та взаємовідносини.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що скандальний нардеп Ківа влаштував цирк у Верховній Раді.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також