На Арсена Авакова та МВС подала в суд волонтерка Юлія Кузьменко

Печерський суд Києва розглядатиме позов дитячого кардіохірурга та волонтерки Юлія Кузьменко, яку звинувачують у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, до Міністерства внутрішніх справ та його очільника Арсена Авакова.

Про це свідчить база судових даних України. Позов, поданий «про захист честі, гідності та ділової репутації». Розглядатиме справу той самий суддя Сергій Вовк, який відправив Юлію Кузьменко під арешт.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Приводом для позову став виступ очільника МВС Арсена Авакова на телеканалі «Україна». Він відзначив, що Юлія Кузьменко відмовилась давати свідчення у справі про вбивство Павла Шеремета. Захисниця волонтерки Вікторія Дейнека назвала цю інформацію невірогідною.

“Якщо Міністерство внутрішніх справ вважає, що Кузьменко відмовилася, то повинен бути відповідний протокол допиту, де зазначено, що вона використовувала ст. 63 Конституції. Такого протоколу допиту немає, бо допиту не було. Такий допит, де вона давала свідчення, був після виходу цієї програми. Крім того, під час судових засідань Юлія Кузьменко не використовує ст. 63 Конституції України і дає свідчення. Тому ми будемо наполягати, щоб інформація, поширена Аваковим, була спростована”, – заявила адвокат.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що за Юлію Кузьменко можуть поручитись 37 осіб.

 Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також