Офіс пацієнта: у МОЗ анонсували зміни, що покращать комунікацію між людьми та міністерством

Поява Офісу пацієнта, яку запланували у Міністерстві охорони здоров’я України, має на меті покращити ситуацію та налагодити пряму комунікацію між хворим (його родичами, представниками тощо) та чиновниками.

Як пояснила міністерка Зоряна Скалецька, план створення особливого Офісу з’явився нещодавно. За її словами, такий офіс необхідний у першу чергу для того, аби всі звернення, скарги та інші комунікації можна було робити централізовано, не через дзвінки на гарячі лінії або листування. Головна ідея тут у тому, що все буде максимально прозоро та швидко. Офіс пацієнта очолить сама Скалецька.

Головним пріоритетом у роботі Офісу пацієнта стане безпека та захист прав людини, що потрапила на лікарняне ліжко або лікується в інших умовах. Також міністерка розповіла й про те, що буде особисто слідкувати за виконанням всіх протоколів та стандартів.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про збільшення пакунку малюка в Україні.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Наталія

    Дуже необхідне нововведення. За часів Супрун з комунікацією стало гірше. На 2 звернення – ніякої реакції. Після скарги – відповідь не по суті. Ще 2 звернення – знову ніякої відповіді.

Залиште коментар

Читайте також