У КПІ відзначили День першокурсника

 

У Київському політехнічному інституті ім. Сікорського на площі Знань відзначили День першокурсника

Також відкрили бронзовий пам’ятник Конфуцію.

Свято розпочалося з відкриття пам’ятника видатному китайському філософу Конфуцію, якого встановили на площі Знань особою до корпусу №7. Саме там працює більшість кафедр гуманітарного спрямування.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вея, цей подарунок Посольства КНР в Україні на честь давніх зв’язків між університетом і китайськими освітніми установами та науковими центрами.

Любов і пошана українського народу до Конфуція не є випадковістю. Національний технічний університет КПІ – відомий у всьому світі навчальний заклад. За 120 років свого існування університет підготував велику кількість кадрів, які працюють у всіх куточках світу.

І хоча на урочистому відкритті були присутні керівництво КПІ на чолі з ректором, представники української влади, посол КНР в Україні та студенти, очікуваний гість міністр освіти і науки Лілія Гриневич так і не прийшла на відкриття скульптури.

Потім на площі Знань почали збиратися першокурсники з усіх кафедр КПІ. За приблизними підрахунками, на посвячення в студенти прийшли близько 2 тис. молодих людей, які вигукували девізи своїх факультетів, співали пісні, а хтось навіть влаштував імпровізовану танцмайданчик.

А наступна частина свята розпочалася підйомом над Площею Знань прапора України, а також хвилиною мовчання, де учасники урочистостей вшанували пам’ять студентів, які віддали життя за свободу України під час Другої світової війни, революції Переваги і в боях на сході країни.

Після цього студенти продемонстрували свої технічні наукові розробки, алеєю пошани пройшли чемпіони найпрестижніших спортивних змагань, а також художні колективи КПІ.

Під кінець заходу в київське небо злетіли великі літери КПІ 120 з жовтих і синіх повітряних кульок.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також