В Ірпені на футбольному Чемпіонаті серед діаспор перемогли австрійці

 

На VІІ Чемпіонаті Світу з футболу серед українських діаспорних команд, що проходив в Ірпені з 19 по 25 серпня, перемогла команда з Австрії.

Учасниками заходу були також українці з Ізраїлю, Іспанії, США, Польщі, Молдови, Білорусі, Чехії, Естонії, Болгарії, ОАЕ, Австрії. Для проведення церемонії нагородження на поле, як і в день відкриття чемпіонату, запросили всі 12 команд-учасниць.

Футболістам вручили кубки, золоті, срібні та бронзові медалі, а також медалі за четверте місце. Спеціальні нагороди дісталися найкращому гравцеві чемпіонату – футболісту з Вроцлава Андрієві Рацу, найкращому воротареві – Івану Павловському з Молдови та найкращому бомбардиру – Василеві Маринченку (Польща, Люблін). Пам’ятні відзнаки отримали всі гравці, які брали участь у турнірі. А Федерація футболу надала переможцям чемпіонату сертифікати на відбірковий матч Ліги націй УЄФА, який відбудеться в Харкові за участю національних збірних України й Чехії.

«Вітаю команду українців з Австрії зі здобуттям титулу чемпіона світу з футболу серед української діаспори 2018 року! Надзвичайно символічно і знаково, що граючи фінальний матч в Ірпені у День Незалежності України, перемогу здобули хлопці у жовто-синій формі», – зазначив екс-очільник Ірпеня Володимир Карплюк.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також