У збірній Київщини – перша олімпійська нагорода

Владислав Остапенко, майстер спорту України з вільної боротьби, здобув бронзову медаль з вільної боротьби на III літніх Юнацьких Олімпійських іграх.

На змаганнях, що проходять в аргентинському Буенос-Айресі, це перша нагорода для збірної Київщини. 17-річний представник Бородянського району є членом штатної резервної команди Київської області, створеної цьогоріч в рамках обласної програми “Київщина спортивна”, до якої входить 40 спортсменів олімпійських видів. Молоді спортсмени отримують заробітну плату з червня місяця. На святкуванні дня фізичної культури і спорту 4 вересня Олександр Горган, голова Київської облдержадміністрації вручив Владиславу ще й сертифікат на отримання стипендії за спортивні досягнення у минулому періоді.

“Я завоював бронзу! Дуже радий! Поєдинок не був тяжким, тому мав впевненість, що виборю медаль. Попередні сутички? Там багато чого не вийшло, тому й програв. Думаю, просто був невпевнений в собі”, – відповідає на питання журналіста Влад, притискаючи до грудей жовто-блакитне знамено.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також