У Києві маленьких пацієнтів опікового центру пропонують навчати

 

Маленьких пацієнтів столичного опікового центру пропонують навчати, не виходячи з лікарні

Перебуваючи довгий час на стаціонарному лікуванні, діти не тільки відчувають великий стрес, але і пропускають школу, вчасно не отримуючи атестацію. Для того, щоб полегшити маленьким пацієнтам лікування і допомогти їм надолужити шкільну програму, в Києві розробили проект «Школа в лікарні». Його зареєстрували на сайті Бюджету участі.

Для реалізації програми запропонували найбільший міський опіковий центр, в якому за статистикою знаходяться близько 800 школярів. 90% з них – жителі Києва. Про це повідомила одна з авторів проекту – Марина Гриценко.

«Навіть коли дитина знаходиться в лікарні не так довго, йому все одно необхідно підтримувати зв’язок з соціумом. «Вікном у світ» для нього стає вчитель, який його відвідує», – зазначила Гриценко.

В середньому, дитина знаходиться в опіковому центрі 30-40 днів. Автори проекту розповідають, що навчання в лікарні їм приносить велику радість і інтерес. Тому що лікувальні процедури досить болючі і дітям потрібно від них відволіктися. Проект також підтримують лікарі та батьки маленьких пацієнтів. Медики відзначають, що спілкування дитини з учителем надає непоганий терапевтичний ефект і покращує емоційний стан батьків, які переживають за своїх дітей.

Для початку навчання необхідно отримати тільки дозвіл лечашего лікаря. Дітей не примушують зустрічатися з учителем. Все проходить на добровільній основі.

Пропонується три форми навчання:

  • групові заняття. Міні-класи формуються з пацієнтів одного віку;
  • навчання біля ліжка. Така форма часто практикується в Європі;
  • дистанційна робота з дитиною за допомогою гаджетів.

На реалізацію «Школи в лікарні» необхідно 143 тисячі гривень для проведення ремонту в приміщенні медзакладу, де будуть проходити заняття, і на зарплату вчителям. Підтримати цей проект № 582 можна, проголосувавши на сайті Бюджету участі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також