На Васильківщині відбувся дитячий турнір з міні-футболу

 

У селище Калинівка (Васильківський район, Київська область) відбувся дитячий турнір з міні-футболу, присвячений 27-ій річниці проголошення Незалежності України, а також фінал кубку Васильківського району з футболу.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

У дитячому турнірі взяли участь юнаки 2007/2008 та 2008/2009 років народження. Учасників привітали голова Васильківської РДА Владислав Одинець, голова Калинівської селищної ради Юлія Олексенко та голова районної федерації футболу  Павел Сучок .

У минулому році на території стадіону було встановлено адмінбудівлю, де знаходяться роздягальні та тренерська. У цьому році було зроблено бігові доріжки довкола стадіону. Наступний крок –  створення відповідної зони для стрибків у довжину, сектор для метання молоту.

Фінансування проводилось коштом бюджетів різних рівнів: Калинівської селищної ради, основна частина – з державного бюджету за сприянням депутата Верховної Ради України, керівника обласної партійної організації Блок Петра Порошенка – Солідарність – Игоря Кононенка.

«На сьогодні з впевненістю можна сказати, що стадіон в Калинівці є найкращим в районі. Наша мета створити сучасний – відкритий спортивний комплекс, де можна проводити футбольні турніри різних рівнів, а також й атлетичні змагання, щоб максимально залучити молодь до активного та здорового способу життя, створюючи для цього всі відповідні умови», – відзначив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також