Премію Європи отримав Київ

 

У боротьбі за Премію Європи Київ завоював важливу для себе першість

Це означає, що місто отримало Європейський диплом, який є важливою відзнакою від  Парламентської Асамблеї Ради Європи. Цікаво, що це перша спроба і одразу ж нагорода у рамках Премії Європи, за яку віднедавна змагається українська столиця. Аби здобути найвищу відзнаку, місту потрібно виконати всі умови конкурсу та поетапно отримати ще дві нагороди: Почесний прапор та Почесну дошку.

 Європейський диплом – перший, але дуже значний крок на шляху до інтеграції Києва до європейської спільноти міст та муніципалітетів. Я впевнений, що у такий спосіб ми зможемо значною мірою підвищити ефективність нашої комунікації і взаємодії з європейськими партнерами для вироблення спільних підходів до вирішення найбільш важливих питань. Маю на увазі забезпечення інструментів прямої демократії, освітніх процесів, містобудування, громадського транспорту і багатьох інших, з якими ми стикаємося кожного дня, – зазначив заступник міського голови, секретар Київради Володимир Прокопів.

Довідка: Премія Європи присуджується містам і муніципалітетам, які впроваджують європейські цінності та ідеали, спрямовані на покращення добробуту та комфорту місцевих жителів. Загалом отримання європейських нагород не тільки підвищує статус міста, але й відкриває великі можливості співробітництва з міжнародними організаціями та фондами.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також