Київ закупить цифровий рентген для діагностики туберкульозу

Сучасний прилад з функцією томосинтезу пошаровою візуалізацією розширить можливості рентгенодіагностики

27 вересня у Київраді пройшло пленарне засідання, на якому депутати внесли зміни до міської цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки.

Як повідомляє прес-служба Київради, трохи раніше «Фтизіатрії» (територіальне медичне об’єднання) розподілили 6 мільйонів гривень на скринінг киян. Але сьогодні ситуація трохи змінилась, тому гроші вирішили перенавправити на більш потрібні закупівлі обладнання.

Директор департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург розповіла, що за допомогою нового рентген-апарату, що може робити томосинтез, лікарі отримуватимуть більш чітку інформацію про стан легенів та кісток, суглобів. При цьому важливо, що навантаження на організм пацієнта мінімальне, до того ж , є економія у розхідниках, бо апарат не потребує плівки та проявників для її обробки.

Оскільки після купівлі рентгену залишиться ще певна сума грошей, депутати прийняли рішення придбати один портативний апарат, щоб лікарі мали можливість обстежувати лежачих хворих або тих, хто не може дістатися амбулаторії з якихось причин.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також