Керівників оздоровчих таборів Київщини вчили дбати про безпеку дітей

 

Рятувальники Київської області провели майстер-класс для керівників літніх оздоровчих таборів Київщини, на якому нагадали про необхідність дбання щодо пожежної безпеки.

Захід відбудвся у Переяславх-Хмельницькому районі, на базі дитячого оздоровчого табору «Славутич». Його відкрив  перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов. Він відповів за питання освітян щодо фінансування та  матеріального забезпечення державних оздоровчих закладів.

Рятувальники розпочали з теоретичної частини.  Для присутніх провели ознайомчу лекцію щодо вимог пожежної безпеки в оздоровчих закладах для дітей та дій персоналу під час виникнення пожежі та проведенні евакуації. Тут у освітян  було дуже багато суто технічних питань, які стосуються облаштування безпечних приміщень та місць відпочинку.

Також учасники майстер-класу подивились, як діють пожежно-рятувальні підрозділи та персонал під час виникнення умовної пожежі. За задумом, загоряння виникло в кіноконцертному залі, вогонь швидко поширився на спальні приміщення. Внаслідок сильного задимлення заблокованими на третьому поверсі опинились працівник табору і дівчинка. Рятувальники проводили пошукові роботи та гасили умовну пожежу. Тут було дуже важливо “покроково” пояснити присутнім  алгоритм дій кожного з працівників при виникненні пожежі. Адже саме від цього залежать життя маленьких відпочиваючих до прибуття підрозділів ДСНС. Кожен на своєму місці –  охоронець, педагог, вихователь, керівник чітко повинен знати і  головне, діяти без паніки.

Кожен з присутніх  дорослих мав змогу практично відпрацювати гасіння осередків вогню первинними засобами пожежогасіння. Охочих виявилось дуже багато, Не кожен керівник навіть тримав раніше в руках вогнегасник.

“На території області функціонуватимуть 133 оздоровчі заклади, з них – 21 дитячий. Безпека відпочивальників в кожному з цих закладів  залежить від наших спільних зусиль. Знайдіть декілька хвилин щоб ще раз перевірити чи відпрацювати дії свої підлеглих на місцях. Пам`ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя” –  зазначив начальник Головного управління Василь Слободяник.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також