За березень порушники виловили майже 800 кг риби та раків

Київський рибоохоронний патруль у березні виявив 249 порушень і вилучив 800 кг водних біоресурсів.

За минулий місяць рибоохоронним патрулем було здійснено 12 рейдів на водоймах та на ринках Київщини. В результаті проведених заходів розкрито 249 порушень природоохоронного законодавства, а у порушників вилучили майже 800 кг водних біоресурсів.

Про це повідомила прес-служба Київського рибоохоронного патруля на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Серед виявлених порушень більшість пов’язані саме з риболовлею, але є й інші: виготовлення та збут знарядь та засобів для лову риби, зберігання та продаж вилову, переробка риби та раків тощо.

Також патрульними оформлено 42 акту виявлення безхазяйного майна, згідно з якими вилучено 115 одиниць знарядь лову. З усіх справ лише одну було направлене ​​Київським рибоохоронним патрулем до суду для відкриття кримінального провадження за ст. 249 КК (незаконне зайняття рибним промислом). Загальна сума штрафів за березень склала майже 33 тисячі гривень.

Повідомляється також, що під час проведення рибоохоронних рейдів на ринках і в місцях стихійної торгівлі головні державні інспектори вилучили 382 кг водних біоресурсів, які порушники реалізовували без відповідних документів.


Раніше «Столичний регіон» писав про обрання у Вишневому проектів для Бюджету участі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також