Відбулась 24 сесія Бориспільської райради

Чергова 24 сесія Бориспільської районної ради відбулась вчора, 24 жовтня.

На ній були присутні лише 28 депутатів райради з 34, а також: голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, перший заступник голови РДА Руслан Садовський, заступник голови РДА Сергій Білецький, керівники відділів, управлінь та організацій району, сільські голови.

Обговорили питання ЖКГ, у тому числі, опалювальний сезон, що розпочався з 2 жовтня, медичне страхування для бюджетників, збільшення вартості послуг БТІ, розподіл залишкових коштів районного бюджету, звільнення  керівників трьох навчальних закладів та затвердження нового директора комунальної аптеки.

Також депутати обговорили прийняття у спільну власність територіальних громад об’єкта незавершеного будівництва – каналізаційних очисних споруд у Борисполі. Раніше міські очисні споруди будувались державним коштом, потім фінансування припинилось.  Щоб  закінчити об’єкт, потрібні величезні кошти, яких у районному бюджеті не має.

«Без цього об’єкта район не зможе розвиватися, у нього просто не буде майбутнього. Зараз проектуємо школу в Горі і з великими потугами нам вдалося зробити технічні умови. А вся проблема у водовідведенні. Скажу більше, першим ініціювало цю пропозицію керівництво аеропорту, то з їхнього боку теж має бути суттєва підтримка», – аргументував голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також